Atšilus orams pradeda judėti ir statybos bei remonto darbai. Tiems, kurie kibo į naujo pastato statybą ar nutarė keisti atgyvenusią stogo dangą, pravartu žinoti, kad  Varkaliuose, Pamiškės g. 2A,  parduotuvėje „Stogų mozaika“,  rasite visko ko reikia, kad jūsų stogas būtų ne tik tvirtas, bet ir patrauklus akiai.
„Stogų mozaika“ siūlo itin platų medžiagų asortimentą. Bendradarbiaujame su profesionalių stogdengių brigadomis, kurių paslaugomis klientai visada lieka patenkinti.
„Stogų mozaika“ prekiauja visų tipų stogo dangomis ir jų priedais. Čia rasite ” Creaton”,  „Monier“, „Tondach“, „Roben“, Benders čerpių, „Bud Mat“, „Ruukki“, „Balexmetal“, „Blachotrapez“ firmų skardos dangų, „Eternit Baltic“, „Cembrit“ beasbesčio banguoto šiferio. Parduotuvėje galėsite įsigyti ir lietaus nutekėjimo sistemų (gamintojai – „Ruuki“, „Flamingo“), kaminų („Schiedel“, „Niko“), stoglangių, palėpės laiptų („Velux“, „Fakro“, “Balio”) ir kitų būtinų medžiagų, stogo priedų (difuzinės plėvelės, sraigtų, kamino juostų, tarpiklių ir kt.), saugos elementų (apsaugos nuo žaibų įrangos, kopėčių, tiltelių).

Taip pat galime pasiūlyti: plastikinius langus, vidaus duris ir t.t.
Kliento pageidavimu „Stogų mozaikos“ darbuotojai atvyksta į vietą, išmatuoja, greitai ir tiksliai suskaičiuoja, kiek ir kokių medžiagų reikia, jas sukomplektuoja.