Standartinė lietaus nuvedimo sistema

125/90

150/100

Universalias „Ruukki“ lietaus nuvedimo sistemas galima montuoti ant bet kokių šlaitinių stogų. Kelių skersmenų, skirtingų spalvų sistemas galima pritaikyti įvairiems architektūriniams sprendimams. Šios sistemos tinka tiek naujiems, tiek renovuojamiems pastatams, nepriklausomai nuo to ar jie individualūs, ar visuomeniniai, dengti plienine stogo danga, čerpėmis, šiferiu, bitumine ar bet kuria kita stogo danga. Visi komponentai – lietvamzdžiai, lietaus latakai, alkūnės, įlajos, laikikliai, apkabos, kitos dalys bei aptarnavimo patogumą užtikrinantys priedai – yra geometriškai tikslūs, tvirti ir lengvai sumontuojami.

Paslėpta lietaus nuvedimo sistema

Vyraujančios šiuolaikinės architektūros tendencijos paskatino Ruukki įmonę sukurti modernią, iš išorės nematomą, tačiau itin efektyviai veikiančią, paslėptą lietaus nuvedimo sistemą. Kurdami ją, mūsų projektuotojai panaudojo nuo 1923 metų sukauptą geriausią patirtį. Ruukki paslėpta lietaus sistema taip pat išsiskiria ypač tvirtais latakų laikikliais, suteikiančiais galimybę suformuoti latako nuolydį, apdailos uždangas montuojant horizontaliai. Sistemos lietvamzdžiai apsaugomi šilumos izoliacijos elementais, kurie lengvai integruojami į sienų apšiltinimo sluoksnį, paslepiami po bet kokio tipo fasado apdaila.

Matinė lietaus nuvedimo sistema

Matiniai, natūraliai gamtoje sutinkami paviršiai niekada neišeina iš mados, visuomet atrodo solidžiai. Kurdami naująjį lietaus sistemoms skirtą padengimą, stengėmės, kad jis ne tik puikiai derėtų prie matinių medžiagų, bet ir būtų ilgaamžiškesnis bei draugiškesnis aplinkai.