PALEMA-S

Benders Palema čerpė yra dvibangė klasikinės išvaizdos stogo čerpė tinkanti visiems stogų tipams. Tai geriausiai Švedijoje parduodama betoninė čerpė nuo 1960 metų. Benders Palema tai lengviausiai dengiama stogo čerpė.

ROMĖNIŠKA

Šis modelis turi du simetriškus elipsinius iškilimus, kurie jai suteikia ypatingą tvirtumą.  Tokios formos čerpės buvo naudojamos senovėje ir dengia daugumą pietų Europos senamiesčių.  Dvigubas vandens kanalas ir sustiprinti čerpės kraštai garantuoja pilną stogo sandarumą, o dvigubas oro kanalas – gerą stogo ventiliaciją.

VIENBANGĖ

Klasikinės formos vienos bangos čerpė. Lyginant su dvibange čerpe, vienbangės čerpės profilis yra aukštesnis ir ryškesnis. Vienbangė čerpė turi dvigubas montavimo briaunas nugarinėje čerpės pusėje, dėl to ši čerpė saugiai priglunda prie grebėsto ir yra lengvai dengiama. Tuo tarpu specialūs čerpių laikikliai palengvina čerpių tvirtinimą ant stogo.

CARISMA

Modernios išvaizdos betoninė čerpė, primenanti skalūną. 2006 metais sukurta stogo danga tapo modernios architektūros sensacija ir sulaukė labai didelės paklausos Europoje. Su Carisma galima sukurti stogą, atrodantį lyg jis būtų padengtas lygiais lakštais. Čerpės yra gaminama pagal naujausias technologijas, o kruopščiai parinktas čerpės dydis, padeda joms neprarasti tvirtumo.