TREND

Plokščia metalinė lakštinė stogo danga Trend buvo suprojektuota atsižvelgiant į smulkiausias detales. Viena vertus, tai tendencijų atspindys, derantis prie modernių architektūrinių konstrukcijų, kita vertus – niekada nesenstantis plokščias paviršius.

ENIGMA

Nebuvo tai lengva užduotis, bet pasirodo įmanoma. Dėka daugiamečio specialistų darbo stogdengių srityje ir naujausių technologijų panaudojimo Blachotrapez laboratorijose buvo sukurtas produktas kurio daugelis iš mūsų laukė.

ESTIMA

Buvo sukurta iš medžiagų, kurios garantuoja kokybę, saugumą ir patogumą. Prieinamos įvairios dangos ir spalvų konfigūracijos, todėl tampa pirmuoju pastato individualizavimo elementu. Susitikus su ESTIMA tvirtumo įspūdis atsiranda savaime. Šis dizainas kelia pagarbą.

DIAMENT

Tradicinis deimantinis stogų čerpių modelis leidžia stogams atrodyti išskirtinai kilniems. Šis modelis buvo sukurtas siekiant visiškai laikytis ir sumažinti metalo atliekų kiekį. Šio stogo dangos lakštas, dėl jo aukšto plastiškumo, yra lengvas ir be trūkumų.

GERMAN SIMETRIC

Tai simetriška modulinė stogo čerpė, kuri klientam patinka moderniai ir patraukliai išvaizdai, ir stogo dangos lengvam montavimui. Aukšta žaliavų kokybė taip pat yra didelis pranašumas. Klientai, kuriems rūpi klasikinis, vizualinis efektas, įvertins tradicinių stogų čerpių išvaizdą. Stilinga, paprasta forma su dviem įspaudais, ji reaguoja į dabartines tendencijas ir pabrėžia namų išvaizdą.

GERMANIA SIMETRIC

Unikalus stogo čerpių įspaudas užtikrina didesnį lakšto standumą, tuo pačiu užtikrinant jautrumą apdirbimui. Figūriniai kampai leidžia puikiai suderinti lakštus, todėl produktas paprastas ir patogus naudoti. Šis modulinio stogo dangos modelis pasižymi dideliu praktiškumu, bet taip pat ir estetinėmis vertybėmis, nes originalus stogo čerpių dizainas ir blizgesys sukuria vaizdą  labai panašų į keraminę stogo čerpę.

JANOSIK

Pateiktas gaminys ypatingas ne tik savo išskirtine išvaizda, bet ir mažomis eksploatavimo sąnaudomis. Šiai stogo dangai būdingas su keraminių čerpių danga panašus tarnavimo laikas. Tai labai patraukli, funkcionali ir lengva, ypatingų dekoratyvinių privalumų turinti stogo danga.

KINGAS

Tradicinis skardinių čerpių pavyzdys užtikrina charakteringą, patrauklią stogo dangos išvaizdą. Šis modelis suprojektuotas taip, kad būtų idealiai prigludęs ir sumažėtų atliekamos skardos skaičius.

TALIA

Tai metalinės čerpės, žinomos dėl savo grakščios formos. Dabar galimos ir su aukštesne brauna – 35 mm. Tai ta pati graži forma, bet dabar su sutvirtintą originalia briauna, kuri suteikia naujas stogo išvaizdos formavimo galimybes

TYSENIA

Tai naujoviškas sprendimas ieškantiems išskirtinio vizualinio efekto. Minimalistinė ir rūsti metalinių čerpių išvaizda atspindi šiuolaikines mados tendencijas. Plokščios čerpės yra lengvos, todėl puikiai tinka naujiems pastatams ir renovuojamiems seniems stogams