Como

Como“ – tai pirmoji „Budmat“ simetriška modulinė stogo danga, kuri prisitaiko prie jūsų poreikių.
Pritaikykite stogo paviršių pagal savo skonį pasirinkdami standartinę versiją arba su papildomu reljefu – mikrobangelėmis.

Venecja

Modulinė plieninė čerpė Venecja, tai unikalus gaminys, kuris garantuoja greitą montavimą ir ypatingą keraminių čerpių išvaizdą.

Bella Sara

Plieninė čerpė Bella Sara puikiai susilieja su aplinkinę architektūrą, todėl pateisina pasitikėjimą naudojant ją tiek naujuose, tiek renovuojamuose ir istoriniuose pastatuose, suteikdama jiems savitą ir nepakartojamą išvaizdą.
Galima pasirinkti iš šešių skardos padengimų

Murano

Dizaineriška forma, tai drąsių pastatų forma. Dėl 5 plokščių paviršių ir 6 išsigaubusių bangų Murano galima vadinti modernumo sinonimu.

Rialto

Sukūrėme stogo dangą, kuri suteiks klasikos kiekvienam pastatui. Ji išsiskiria 5 apatinėmis ir 5 viršutinėmis bangomis. Rialto – tai elegancija.

 

Ferrara

Į vieną lengvą plieninio stogo lakštą sutalpinome net aštuonias įprastines čerpes. Ferrara, tai elitinė stogo danga.

Aria

Plieninė čerpė Aria puikiai tinka stogui ir pastato fasadui. Dėl nedidelio skardinių čerpių dangos lakšto svorio ją galima nauduoti tiek naujų gyvenamųjų pastatų, tiek renovuojamų objektų stogams uždengti.

Zefir

Prailginto modulio linijos dėka – ekonomiškiausia Lietuvos rinkoje. Meistriškai suderinta kokybė su ilgaamžiškumu, estetiškumas su neribotomis pritaikymo galimybėmis, paprastumas su lengvumu ir montavimo greičiu. Puikiai tinka uždengti įvairios paskirties pastatų stogus.

Sara

Plieninė čerpė Sara puikiai susilieja su aplinkinę architektūrą, todėl pateisina pasitikėjimą naudojant ją tiek naujuose, tiek renovuojamuose ir istoriniuose pastatuose, suteikdama jiems savitą ir nepakartojamą išvaizdą.