CEDRAL

GOTIKA

920x585

Cedral Gotika – Elegantiškas čerpinio stiliaus stogas

daugiau

Tai mažiausio ilgio lakštai, dėl savo matmenų sukuriantys išskirtinį stogo vaizdą, artimą čerpinio stiliaus stogui. Čerpės nuo senų laikų tapatinamos su solidumu ir išlaikyta elegancija. Čerpės priskiriamos prie klasikinių stogo dangų, todėl šia stogo danga galima dengti tiek tradicinio, tiek modernaus namo stogą.
Cedral Gotika siūlo platų klasikinių spalvų banguotų lakštų asortimentą, kuris leis nesudėtingai ir skoningai dekoruoti namo eksterjerą. Klasikinės spalvos neatitraukia žvilgsnio nuo kitų namo elementų faktūrų, pabrėžia jų spalvų unikalumą ir padeda joms atsiskleisti, išlaiko medžiagų taurumą.
Norint įrengti čerpinio stiliaus stogą, reikia įvertinti namo konstrukcijų tvirtumą, kuris dažnu atveju padidina ir stogo įrengimo išlaidas. Cedral Gotika banguoti lakštai visumoje yra pigesnis pasirinkimas už keramines čerpes – šie lakštai yra mažiausi rinkoje, todėl norint įrengti stogą su šia stogo danga nereikia papildomai investuoti į namo konstrukcijų sutvirtinimą.

CEDRAL

BANGA

920x875

Cedral Banga – Praktiškas, estetiškas, optimalus stogo sprendimas.

daugiau

Cedral Banga – modernūs lakštai, kuriuos sumontavus išgaunamas europietiškas stogo dizainas. Šių lakštų unikalumą dar labiau pabrėžia išlenktų formų rankų darbo, originalios detalės, atkartojančios lakštų bangas. Aukštų bangų reljefas stogui suteikia elegantiškumo ir tvarkingumo įspūdį.
Cedral Banga yra populiariausias stogo sprendimas, dėl optimalaus kainos ir estetikos santykio. Šie lakštai didesni, nei Cedral Gotika, todėl sutrumpėja stogo dengimo laikas, sumažėja stogo priedų bei pačių lakštų kiekis tam pačiam plotui uždengti, tačiau neprarandamas išskirtinio ir estetiško vaizdo pojūtis.
Dėl nupjautų kampų ir pragręžtų skylių, lakštų montavimas yra greitas ir nesudėtingas. Kadangi Cedral Banga lakštai yra nedidelių matmenų ir sąlyginai nesunkūs, todėl laikantis montavimo rekomendacijų šią stogo dangą gali sumontuoti vienas žmogus.

ETERNIT

KLASIKA

1130x1250

Eternit Klasika – Mūsų kraštovaizdžio klasika.

daugiau

Eternit Klasika – tai tradicinio profilio banguoti lakštai. Šie lakštai namui suteikia klasikinį vaizdą, todėl jūsų sodyba ar namas visuomet atrodys tvarkinga ir deranti prie supančios aplinkos.
Eternit Klasika turi gamykloje nupjautus kampus, todėl lakštus sumontuotipaprasta, greita ir pigu, o optimalus lakšto dydis leidžia patogiai dengti didelioploto stogus.
Šio profilio lakštus „Eternit Baltic“ gamina jau daugiau nei 20 metų, todėl pasirinkę juos neapsiriksite. Tai saugus ir patikimas sprendimas, ypač tinkantis senų pastatų renovacijai, nes nereikia keisti stogo konstruktyvo ir grebėstų.

ETERNIT

AGRO

L 1130x1750

XL 1130x2500

Eternit Agro L ir XL – Užtikrintas pasirinkimas kiekvienam ūkiui

daugiau

„Eternit Agro“ lakštai skirti ūkininkams, kurie ieško saugios ir patikimos stogo dangos, pritaikytos jų ūkio šakai ir sudarančios gerą mikroklimatą gyvūnams bei sandėliuojamai produkcijai.
Gaminant „Eternit Agro“ lakštus, naudojama saugumo technologija Safety Strips®. Specialios saugumo juostelės užtikrina, jog lakštai atlaikys dideles apkrovas, o darbas ant stogo bus saugus.
Banguotiems lakštams nudažyti naudojami specialūs difuziški dažai, kurie leidžia stogui kvėpuoti. Naudojant šiuos dažus, nesukuriamas šiltnamio efektas pastato viduje, todėl nesikaupia kondensatas. Taip apsaugomos namo konstrukcijos, apšiltinimo sluoksnis nuo sudrėkimo.